Özgür Zaman Kontrol Sistemleri

Webpdks Nedir?

ÖZGÜR ZAMAN WEBPDKS İle TANIŞIN!

Personel devam takip sistemi olarak da bilinen PDKS, Personel Devam Kontrol Sistemleri firmalarda görevli personelin genel anlamda performanslarını takip etmek için kullanılan otomasyon araçlarının bütünüdür. Personel giriş çıkış kayıtları, çalışma saatlerinin düzeni, izinler, fazla mesai, tatiller gibi IK bordrolama uygulamalarını da ilgilendiren süreçler pdks sistemi üzerinden kolaylıkla takip edilebilir. Sistem entegrasyonları ile birlikte ay sonunda puantaj ve maaş hesaplamaları rahatlıkla organize edilebilir. 

WEBPDKS ise adından da anlaşılacağı üzere %100 Bulut tabanlı olarak kurgulanan ve Personel Devam Kontrol Sistemlerinin internet tarayıcısı, web browser üzerinden çalışan versiyonudur. PDKS terminalleri ile online haberleşme sağlayan WEBPDKS yazılımı ile sisteme her yerden ve her cihazdan erişim mümkün olur. Bordro programları ile entegre çalışan WebPDKS sistemi kolay puantaj ve maaş hesaplama olanağı sunar. 

İşe geç kalma, iş yerinden geç ya da erken çıkma, izin raporları, işe devam ya da devamsızlık raporlarını takip etme ya da esnek vardiya çalışma planlarını kurgulayabilme gibi pek çok fonksiyonu kullanıcılara sağlar. Çevrim içi online çalışmanın gücünü kullanan Özgür Zaman Webpdks kullanıcı dostu bir dashboard’a sahiptir; kullanımı hızlı ve pratiktir. 

İnsan kaynakları departmanının manuel iş yükünü büyük ölçüde azaltan ve çalışanların fiziki takibini dijital kanallara aktararak otomasyon sağlayan pdks programları günümüzde plazalar, AVM’ler, iş merkezleri, hazır ofisler, fabrikalar, kamu kurumları hatta askeri tesisler gibi küçük veya büyük ölçekli farklı işletmeler tarafından kullanılmaktadır. 

WEBPDKS Sistemleri Nasıl Çalışır? 

Özgür Zaman WEBPDKS sistemleri yazılım (bulut tabanlı PDKS) ve donanım olmak üzere iki bölümden oluşur. PDKS yazılımı, firmaların muhasebe programları ile entegre çalışarak personel bilgilerini elektronik ortamda uyumlu olarak raporlar. PDKS cihazı olarak adlandırılan donanım kısmı ise PDKS yazılımına bağlı parmak izi okuyucular, yüz tanıma sistemi, biyometrik geçiş sistemleri ve kart okuyucular gibi fiziki sistem araçlarından oluşur. 

Özgür Zaman WEBPDKS yazılımında herhangi bir cihazdan personel takip verilerine gerçek zamanlı olarak erişebilirsiniz. Çalışanlar ister parmak okuyucu cihaz kullansın ister turnike kartlı geçiş sistemi kullansın, sisteme bu fiziki cihazlar üzerinden kaydedilen tüm veriler, daha sonra internet üzerinden, online biçimde erişilebilen bulut veri tabanında saklanır. 

Özgür Zaman’ın yetkin kadrosu tarafından geliştirilen Özgür Zaman Web PDKS programları farklı modüllerle personel devam takibini hatta farklı giriş-çıkışların da takip edebilmesini sağlar. Özgür Zaman İş Ekosistemi tek yazılım ve donanım platformu sayesinde farklı süreçlerinizi kontrol altına alabilirsiniz: 

Özgür Zaman WebPDKS  başta Web Access (Erişim kontrol sistemi), Web Ziyaretçi (Ziyaretçi takip sistemi), Web Yemekhane (Yemekhane ve Kantin otomasyon sistemi) gibi diğer Özgür Zaman yazılım ve donanım çözümleri ile tam entegre olarak işlev görür. 

WEB PDKS Sistemleri Güvenlik Risklerini de Azaltır 

Parmak izi personel takip sistemi her ne kadar IK departmanları açısından birincil işlev görse de aslında güvenlik açısından da oldukça fonksiyoneldir. Çünkü yetkilendirilmiş kişiler harici pdks cihazlarından giriş- çıkış yapmak mümkün değildir. Firmaya ya da binaya gelen ve sistemde kayıtlı olmayan ziyaretçi ve misafirlere ise uygun bir kimlik karşılığı önceden tanımlanmış ziyaretçi kartı ile geçiş hakkı sağlanır. Bu ziyaretçi kartları da sistemin veri tabanına kaydedildiğinden güvenlik riskleri en aza indirgenir. Özgür Zaman WebPDKS gerek kurulduğu çok katlı binanın ya da bina katının, gerek müstakil yapılarda yer alan kurumların bireyler açısından güvenliklerini de bu sayede sağlar. 

Siz de günümüzün ileri teknolojik imkanlarını kullanarak firmanıza hem personel devam takip sistemi kurabilir hem de pdks giriş sistemi ile güvenlik önlemlerinizi bir seviye daha arttırabilirsiniz. . 

Özgür Zaman Web PDKS ve Personel Takip Sistemi Fiyatları ile Avantajları Yakalayın!

Personel takip yazılımını ve PDKS kartlı geçiş sistemlerini tek çatı altında ve online olarak birleştiren Özgür Zaman Web PDKS, entegre çalıştığı bu cihazlarla da firmalar için ekonomik çözümler sunar. PDKS cihazının yazılımla uyumlu ve entegre çalışması dahası var olan muhasebe, bordrolama sistemleri ile entegre olması yatırım maliyetlerini de firmalar açısından aşağıya çeler 

Parmak izi ile personel takip sistemi fiyatları genellikle PDKS piyasasında biyometrik çözümler açısından öne çıkar. Personel takip sistemi fiyatları ilk kurulum ve sonrasında bakım-servis desteği sayesinde personel devamlılığı açısından oldukça avantajlıdır. PDKS sistemlerinin sağladığı otomasyon rahatlığı ve kolaylığının karşısında, tüm bu süreçlerin gerçek kişiler tarafından, fiziken sürdürülmesi hem çok daha maliyetli hem de personel istihdamı açısından sorunludur. Örneğin WEBPDKS sistemde raporlu ya da raporsuz izinlere kadar tüm detayların girişi yapılabilir ve dijital ortamda takibi tek yerden, sadece yetkili personel tarafından sağlanabilir. Bu ve benzeri işlerin matbu olarak takibi ise IK çalışanları açısından meşakkatli bir mesai gerektirir. Ayrıca bireyler tarafından yürütülen süreçler insani hatalara da her zaman açıktır. Oysa dijital dönüşümlerin çağını yaşarken IK süreçlerinin de Özgür Zaman Web PDKS çözümleri ile dijitalleşmesi ve otomatikleşmesi firmanızı bu açıdan da birkaç adım ileriye taşıyacaktır. Tüm getirileriyle avantajlı çözümler sunan personel takip sistemi fiyatları cihazların kurulumuna, yazılım ve donanım paketlerinden hangilerinin tercih edildiğine göre değişkenlik gösterebilir. Ayrıca parmak izi okuyucu cihazlar, yüz tanıma sistemleri, kartlı geçiş sistemleri ya da turnike sistemleri de PDKS cihaz fiyatları açısından farklılaşabilir. 

Geçiş kontrol sistemleri sektörünün öncü firması Özgür Zaman müşterilerine her zaman üstün kalitedeki spesifik ürünleri en doğru fiyatlandırma politikası ile sunmayı prensip edinir. Kurumunuz ya da firmanız için nokta atışı Web PDKS sistemlerini arıyorsanız, iletişim sayfamızdaki talep formundan bizimle irtibata geçebilir, paket fiyatlarımızdan ve size özel çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. 1993’en bu yanan sektörün öncü isimlerinden olan Özgür Zaman, online bulut tabanlı Web pdks uygulaması, pdks sistemi cihazları, pdks programları ve bütüncül çözümler sunan personel devam kontrol sistemleri ile her zaman yanınızda.