T-450

Uygulama: Toplu taşıma alanları, üniversiteler, bankalar, iş merkezleri, eğlence parkları, müzeler, spor salonları ve konser girişleri gibi kalabalık alanlarda dahi sorunsuz bir uygulama sağlanabilir.
Materyal : T 450 üç kollu turnike standart olarak 304 paslanmaz çelikten üretilir. Tüm kollar ve gövde 304  paslanmaz çelik, göbek kısmı alüminyum malzemedir. T 450, iki dar turnikenin sığmayacağı alanlarda ve daha uygun fiyatlı çözüm sunulmak istenildiğinde kullanılan tek ayaklı ikiz turnikedir. 
Genel Kullanım: T 450 turnikeden çift yönlü geçiş sağlanabilir. Kart okuyucu, parmakizi ve ya yüz tanıma gibi her türlü geçiş kontrol cihazı, kuru kontak üzerinden turnikeye kolaylıkla entegre edilebilir. 
Güvenlik: Elektrik kesilmesi durumunda, T 450 turnikenin kolları iki yöne de serbest geçiş imkanı verir. Opsyion olarak, düşen kol mekanizması sağlanabilir. Bu mekanizmada ise, elektrik kesildiğinde turnike kartına acil durum sisteminden herhangi bir sinyal gönderilir ve kol düşürülerek geçiş yolu tamamen boş hale getirilir. Böylece, gerektiğinde mekanın hızlıca boşaltılması mümkün hale gelir.

Kontrol / Çalışma Voltajı 24VDC +-%20
Güç Tüketimi 30 W
Tripod Kilitleme 24 V DC
Konumu Algılama İki mikroswitch ile tripod
Hareket Kontrolü Bir yöne geçiş hareketi başladığında ters yöne geçiş engellenecektir. (Opsiyonel)
Yer Bağlantısı Özel yer bağlantısı kaidesi ile kolay ve basit montaj
Çalışma Sıcaklığı – 20° C – + 70° C
Geçiş İkazı Her iki yöne birer adet ışıklı gösterge
Ölçüler 450x500x977 mm
Ağırlık 50 Kg
Opsiyonel Aksesuarlar Düşen kol, biyometrik okuyucu, kart okuyucu, buton ünitesi, uzaktan kumanda ünitesi


Turnike Sistemleri

RFID Kart Okuyucular

Parmak İzi Tanıma Cihazları

Yüz Tanıma Cihazları

Kontrol Panelleri

Elektronik Kilit Mekanizmaları