LTT-303A

Uygulama: Toplu taşıma alanları, üniversiteler, bankalar, iş merkezleri, eğlence parkları, müzeler, spor salonları ve konser girişleri gibi kalabalık alanlarda dahi sorunsuz bir uygulama sağlanabilir.

Turnike iç ve dış mekanlara uygun olarak dizayn edilmiştir. Ancak aşırı nem ortamında veya çok tozlu bölgelerde çalıştırılacaksa siparişte belirtilmek şartıyla opsiyonel olarak çözüm üretilir. Turnikeler tek veya çift yönlü geçiş yapabilir. Bu geçişler kontrollü veya serbest olabilir. Her iki geçişi de kart okuyucu kontrollü olsa bile belli zamanlarda giriş veya çıkışı son kullanıcı serbest bıraktırabilir.

Elektrik kesintilerinde turnikeler serbest geçişe izin verir. Bu yasal bir mecburiyettir. Ancak elektrik kesildiğinde kilitli kalması istenirse, müşterinin yazılı talimatıyla opsiyonel olarak sağlanır. (Hep öyle kalır) Turnikenin dönüş yönü (giriş ve çıkış için) dahili algılayıcılar tarafından belirlenir. 

Yangın ve deprem gibi çok hızlı kaçış istenildiğinde opsiyonel olarak firmanın; Yangın veya deprem alarm sisteminden aldığı bir kontakla turnikenin ön kolu düşer veya yana kayar. Böylelikle serbest kaçış sağlanır. Aynı şekilde protokol geçişlerde bir düğmeye basılarak ön kol düşürülüp özel ziyaretçilerin serbest geçişi sağlanır.

Çalışma Voltajı 100-230 VAC. 47-60 Hz
Güç Tüketimi Geçişlerde 3.8W, beklemede 4.1W Çalışma Sıcaklığı -10° / +70° Opsiyonel Isıtıcı ile -40°
Geçiş Hızı ~25 kisi / dakika.
Geçiş Aralığı 45-50 cm
Ağırlık ~34,5 kg
Güvenlik Seviyesi Caydırıcı
Kullanım Alanları İç ve dış ortam kullanımına uygundur
Aksesuarlar Dış ortam kılıfı. Kaçak geçiş ihbar sistemi. Sayaç. 2’li buton kontrol ünitesi. Uzaktan kumanda ünitesi. Paslanmaz çelik alt tabla (plate). Pleksili okuyucu montaj kiti. Okuyucu montaj aparatı. RS232 haberleşme birimi.


Turnike Sistemleri

RFID Kart Okuyucular

Parmak İzi Tanıma Cihazları

Yüz Tanıma Cihazları

Kontrol Panelleri

Elektronik Kilit Mekanizmaları