• +90 212 221 94 76
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

X-ray ve Metal Detektörler

Image

X-Ray Scanner ve Kapı/El Dedektörü ile

  • Giriş alanlarınızı kontrol altına alın
  • Metal yoğunluğuna göre sesli ve ışıklı uyarı
  • Demir metaller ve diğer metalleri ayırt etme
  • Modern dizayn, son derece sağlam ve sert darbelere dayanıklı
  • Avrupa Elektro Manyetik Direktifi EEC 89/336 uyumluluğu
  • CE normlarına uyumluluk

El Tipi Dedektör

Image

PG-200

Image

PG-1000

Image

PG-5030A X-Ray

Image

X-Ray ScannerMetal Kapı ve El Dedektörü

Kapı tipi metal dedektörler tipik olarak darbe indüksiyon (PI) teknolojisini kullanır. PI sistemleri, tel bobini aracılığıyla güçlü, kısa akım patlamaları (darbeler) gönderir. Her darbe kısa bir manyetik alan oluşturur. Bir metal parçası manyetik alandan geçtiğinde, yansıyan bir manyetik alan yaratılır. Bu manyetik alan daha sonra alıcı bobin ile reaksiyona girer ve bu da alarm sistemini tetikler. Bu başlangıç ​​ani yükselişi birkaç mikrosaniye (saniyenin milyonda biri) sürer ve bobinden bir akım geçmesine neden olur. Bu sonraki akıma yansıyan darbe adı verilir ve yalnızca yaklaşık 30 mikrosaniye sürer.

Kapı Tipi Metal Dedektörleri Güvenli ve Etkilidir

The Health Physics derneği, havaalanı güvenliği hakkında bir bilgi notu yazdı, “Manyetik alanlar [metal dedektörler tarafından oluşturulan] bir radyasyon türü olsa da, makinenin yaydığı radyasyon iyonlaşmıyor… [ve] biyolojik hasara neden olmuyor. Bu nedenle, metal dedektörlerine tekrar tekrar maruz kalmanın bile ilişkili radyasyon riski yoktur. " Bunu akılda tutarak, havalimanı metal dedektörleri havalimanlarında, okullarda ve işletmelerde güvenliği sağlamak için çok etkili ve güvenli bir yöntem sağlar.

İçinden geçebilen metal dedektörler, içlerinden geçen metali algılamak için manyetik alanları kullanır. Nasıl çalıştıklarının arkasındaki bilim, Maxwell denklemlerine dayanır. En yeni dedektörler, alarma neden olan metalin yerini tam olarak belirlemelerine olanak tanıyan çoklu algılama bölgeleri içerir. Güvenliği sağlamak için güvenli ve etkili bir yöntem oldukları kanıtlanmıştır.

Turnike geçiş sistemleri

İlgili Ürünler

Powergate El Tipi Dedektör

Image

Powergate PG200

Image

Powerguard PG1000

Image

PG-5030A Plus X-Ray

Image
© 2021 Ozgur Zaman. All Rights Reserved. Powered by Arse