• +90 212 221 94 76
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

PDKS Programı

Pdks programı, çalışanların devamlılığını kontrol etmek için sistemli ve uyumlu olarak performans sağlayan ve personel takibini gerçekleştirmeye yarayan programdır. Son zamanlarda pdks cihazları iş yerinde, plazada, alışveriş merkezinde, ofiste ve bunlara benzer birçok kesimde rahatlıkla kullanılmaya başlanmış bir programdır. Pdks programı ile birebir uyumlu şekilde kullanılan pdks cihazları, girişleri ve çıkışları kontrolünü sağlamayı başarmıştır.

 Pdks programı sayesinde ayın son günleri personelin maaş hesaplamasını giriş saatlerine ve çıkış saatlerine göre otomatik olarak yapılmaktadır. Firmaların yetkililerinin işini kolaylaştırarak onların zamandan tasarruf etmelerini sağlıyor. Programla birlikte personelin izinleri, avansları, primleri gibi hesaplamaları da yapılarak raporlanması gibi imkanlar sağlanabiliyor. Aynı zamanda pdks programı ile birçok şirket ve bölüm de açabilme olanağınız bulunmaktadır.

Parmak izi sistemi, personel takibini yapmak hedefi ile sürekli kullanılan sistemdir. Parmak izinin eşsiz ve benzersiz olması sayesinde kaçak olarak giriş ve çıkışların yapılamaması sıklıkla parmak izli sistemine olan ilgiyi arttırmaya başlamıştır. Parmak izini cihazlara okuttuğunuza zaman bu bilgi ilk olarak pdks programına iletilmektedir.

Pdks programı parmak izini kontrol ederek geçiş hakkını vermektedir. Yüz tanıma sistemi ile personellerin geçiş yapacağı kısımdaki turnike sistemlerine ya da duvara monte edilebilmektedir. Yetkili olan kişi, personelin yüzünü cihaza tanımlar. Yapılan tanımlama işlemi sayesinde yüz tanıma cihazı açısından iki boyutlu olarak gerçekleştirilmektedir. Pdks programı ile cihaza tanımlattırılan yüzler, geçiş hakkı elde edebilir. Bu cihazları yüzünüze yaklaştırdığınız zaman cihaz 15-20 cm uzaklıktan tanıyarak geçiş izni sağlamaktadır.

Pdks programı personel takibi gerçekleştirmek için pdks cihazı ile beraber kullanılmalıdır. Bu cihazların kayıt alanı her cihazda değişiklik göstermektedir. Firmanın personel sayısı ne kadar olduğunun bir önemi olmaksızın rahatlıkla takip yapılabilmektedir. Kayıt alanının artış sağlaması, geçiş tarzının da değişmesine bağlı olarak sunulmaktadır. Birçok yüz tanıma cihazlarında aynı anda parmak izi, kartlı ve şifreli geçiş sağlayabilme özelliği bulunmaktadır. Parmak izi pdks cihazlarında kartlı olarak ve şifreli olarak da geçiş sağlama özelliği de bulunmaktadır. Bu cihazlar tamamen yetkililerin işlerini kolaylaştırmak için geliştirilmiştir.

© 2022 Ozgur Zaman. All Rights Reserved. Powered by Arse