• +90 212 221 94 76
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kartlı Geçiş Sistemi

Image

Kartlı Geçiş Sistemler ile

  • Kolay Giriş ve kullanım
  • Güvenilir kart teknolojisi
  • Mifare Kart teknolojisi ile farklı uygulamalar için TEK KART
  • Tek cihaz üzerinde hem Proximity, hem Mifare teknolojisi
  • Tek cihazla turnike ve kapı kontrolü
  • Kamera ile fotoğraf çekme özelliği
  • WEB PDKS ile entegrasyonu

Soyal AR-837E

Image

Soyal AR-725E

Image

ZKTeco RF600

Image

Soyal AR-837 QR

Image

Kartlı Geçiş Sistemlerin Avantajları

Kart Geçiş Sistemler; Günümüz teknolojisi, geçişleri kontrol altına alma ve personel giriş çıkışlarını takip etmek için birbirinden farklı alternatifler sunuyor. Kartlı okuyucu sistemleri de bunlardan biri. Kullanım alanı oldukça geniş olan sistem, özellikle personel giriş çıkış takibi için büyük kolaylık sunuyor. Fabrikalardan okullara, kamu kurumlarından belediye ve holdinglere kadar pek çok farklı alanda kullanılan sistem, personel kontrolü için en pratik çözüm niteliğinde.

 

Neden Kartlı Geçiş Sistemleri

 

Yetkili geçişi kullanılabilecek ideal özellikteki sistem, personel puantaj hesabı yapmak gibi bir donanıma da sahiptir. Özellikle kapısı fazla olan binalarda personelin hangi kapıdan girebileceği hangisinden ise giremeyeceği senaryosunun uygulanabilmesi için neredeyse tüm işletmelerde tercih edilen özel bir sistemdir. Kart Geçiş Sistemleri, kullanım amacına yönelik olarak farklı teknolojilerde geliştirilmektedir. Özgür Zaman Kontrol Sistemleri olarak firmamız, çeşitli kullanım amaçlarına yönelik kart okuyucu sistemleri ile güvenlik ve personel giriş çıkış kontrolü konusunda profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

En yeni teknolojiye ve ihtiyaçlara göre geliştirilen marka sistemler, işyerlerinde kullanılabilecek etkili kontrol ve güvenlik sistemleridir. Firmamız tarafından satışa sunulan kart okuyucular ile, kartlı ve şifreli personel takibi yapılabilir. Turnike ve kapı kontrol senaryosu için de kullanılabilen sistem, online veri aktarım imkanıyla güvenliği arttırmada da etkilidir. Ayrıca kartlı ve kameralı terminaller, kart okutan kişilerin tespitine yönelik işlev gördüğünden, kartı okutan kişinin doğru kişi olup olmadığı konusunda yol göstericidir.

 

Sistemin en büyük avantajı, personel giriş çıkışlarında kolaylık sağladığı gibi aynı zamanda maaş hesaplamasını da kolaylaştırmaktadır. Böylelikle hatalı bilgi girişlerinden dolayı yanlış hesap yapma riski ortadan kalkmış olur. Access sistemi sayesinde anlık veri takibi yapılabilir. Kartlı Geçiş Sistemleri, kullanım alanı ve cihaz özelliklerine göre değişiklik gösterir. Pek çok farklı alanda kullanılmak üzere tercih edilen kartlı okuyucu sistemleri konusunda firmamız, personel giriş çıkışı için en pratik çözüm niteliğindeki ürünleri bünyesinde alıcıların beğenisine sunuyor. Personel takibi, üye takibi ve öğrenci takibi gibi amaçlara yönelik olarak kartlı geçiş sistemleri ihtiyacınız varsa, Özgür Zaman Kontrol Sistemleri firmamız ile iletişime geçerek ihtiyaçlarına uygun ürün talebinde bulunabilirsiniz.

 


© 2022 Ozgur Zaman. All Rights Reserved. Powered by Arse