Personel Takip Sistemleri

Personel takip programı yöneticilerin, çalışanların ve müşterilerin arasında anlık olarak sağlıklı bir şekilde bilgi akışının yapılmasını sağlayan, tüm verileri bir elde toplayarak iş aşamalarını hızlı ve verimli olarak yerine getiren yönetim yazılımlarıdır. Çalışanların maaşlarını, avanslarını, izinlerini, çalışma saatlerini vb tüm bilgileri kaydede bilirsiniz ve istediğiniz zaman istediğiniz şekilde görüntüleyebilme imkanınız bulunmaktadır.

Yöneticiler çalışanlarına iş ve görev atayabilirler. Müşterilerini ve iş bilgilerini kaydederek iş akış sürecini takip edebilirler. Gerçekleşmiş olan ve beklemekte olan işleri adım adım izleyebilmektesiniz. Çalışanların tamamlamış oldukları işleri, almış oldukları puanları ve performans verilerine göre değerlendirilirler. Belirlenmiş olan zaman aralıkları ve detaylarına göre çeşitli tipte raporlamalar alabilirsiniz. Çalışanlarınızdan farklı bireylere programı kullanmaları için yetki verebilirsiniz. Bu personel takip programına verilerinizi yedekleme imkanınızda bulunmaktadır.

Güvenlik alanında önemli hizmetleri alabilmek için sitemizden faydalanabilirsiniz. İş yerlerinde geçiş kontrollerinin yapılabilmesi, üyelerin takip edilmesi ve yemekhane gibi alanları kullanmaları esnasında gerekli duyulan parmak izi okuyucu makinelerden faydalanılmaktadır. Personellerin giriş çıkışını kontrollü bir şekilde gerçekleştirilecek olan Biyometrik Personel Takip Sistemi hizmetlerine göz atabilir ve ithal ürünlerimize sahip olabilirsiniz. Dünyanın en iyi markalarını taşıyan cihazları sizlerle buluşturan adresimiz sayesinde memnun kalacağınız hizmetleri bulabileceksiniz. Parmak izinin veya Yüz taraması  önceden okutulmasıyla, giriş yapılacak alanda yer alacak olan cihazların çalışması mümkün hale gelecektir. Sektör içerisinde lider konumda olan firmamız sayesinde kaliteli hizmetleri alabilirsiniz. Müşterilerini memnun eden güvenlik sistemlerine sahip olan firmamızda yoğun olarak tercih edilen geçiş teknolojileri alanında faydalanacağınız parmak izi okuyucu kurulumları için bizleri arayabilirsiniz.
 
Özgür Zaman Kontrol Sistemleri olarak şirketinize kurulmasını isteyeceğiniz personel takip ve geçiş sistemleri hakkında tüm soruların yanıtlarını alabileceksiniz. Her kişiye özel olarak depolanan bilgilere göre çalışan bu sistemlerde en hassas tarama yöntemlerine başvurulmaktadır. İleri teknolojiye sahip cihazların sahte parmak izini tespit edecek sensörleri mevcuttur.

Personel Takip Sistemi

Müşterilerin taleplerine yanıt verecek şekilde güncellenmekte olan Biyometrik Personel Takip Sistemi, her şirkete uygun hale getirilmektedir. Günümüzde personellerin bilgilerine kolaylıkla ulaşmak isteyenler için mobil parmak izi okuyucu yöntemleri geliştirilmektedir. Böylece daha kolay ve pratik şekilde kullanılan ve taşınabilir özellikte olan yöntemler geliştirilmektedir.
 
Uygun Fiyatıyla Personel Takip Çözümleri

Personel takip sistemi, takip ettiğiniz işler ve firmanızın faaliyetlerinin devamlı olması için önemli olan bütün iş aşamalarını otomatize etmenizi sağlamaktadır. İş aşamalarınızı hızlandırarak verimliliği ve işletme karlılığını arttırabilirsiniz. İş aşamalarınızın ve firma içi iletişimin daha net olmasını sağlamaktadır.iş güvenliğini arttırarak verilerin korunmasını sağlar. Çalışanlarınıza ait olan verileri analiz yaparak insan kaynaklarını değerlendirerek kararları daha emin bir şekilde almanıza fayda sağlar. Gerçek süreli takip imkanı sunduğu için firmanızın geleceği ile ilgili hayati kararları zamanında almanızı sağlamaktadır ve karşılaşacağınız önemli olayların önüne geçer. 
Pdks programı ile personellerinizin takibini çok iyi bir şekilde yaparak doğru anda doğru müdahalelerde bulunabilirsiniz. Size sağlanmış olan analiz ve veriler sayesinde personellerinizi değerlendirerek doğru kararlar verebilirsiniz.

Avantajları

Şifre unutma derdini yok eden, güvenilir ve hızlı bir şekilde tarama işlemlerinin yapılmasına olanak veren, bir başkasının yerine giriş-çıkış yapılmasını engelleyen ve ekstra maliyetlere neden olmayan bu ürünler uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Giriş çıkış yapılan alanların boyutları göz önüne alındığında, en uygun ve farklı modellerde cihazlar kullanılabilmektedir. Yalnızca yetki sahibi olan kişilerin geçiş yapmasını sağlayan turnike sistemleri ve parmak izi okuyucu cihazları için en uygun fiyatlı hizmetleri alabileceksiniz. Güvenli giriş çıkış yapılmasını sağlayan ve erişim sağlanması istenen kişilere yönelik bilgilerin kaydedildiği bu sistemlerde rakiplerine göre daha ucuz fiyatlı hizmetleri sunan firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Çalışanların devam ettikleri günleri zorlanmadan tespit etmek ve puantaj hesaplamasını yapabilmek için Biyometrik Personel Takip Çözümleri ve Anahtar teslim hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Personel Giriş Çıkış Takip

Personel takip programı ile personellerinizin ne kadar verimli çalıştığına, ne kadar motive olduğuna, ne kadar dinlenme süreçleri olduğuna, firmaya sağladığı karlılık oranına ve personel giriş çıkış takibine kadar tüm bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Personel takip programı olarak Pdks programı en fazla tercih edilendir.

Tamamen yetkilinin personel hakkında analiz etmek istediği tüm verileri sınırsız bir şekilde kayıt altında tutar. Verileri kayıt altına alarak personelin çalışmalarını ilerleyen zamanlarsa karşılaştırmanızı ve verimliliklerini takip etmenizi sağlar. Personelin giriş ve çıkış saatlerini takip ederek gün ve saat olarak kayıt altına alır.