Detaylı Bilgi

Yüz Tanıma Programı

Yüz Tanıma Programı

Yüz Tanıma SpeedFace-H5

Yüz Tanıma SpeedFace-H5

SpeedFace V5 Yuz Tanıma

SpeedFace V5 Yuz Tanıma

Face Depot 7B Yuz Tanıma

Face Depot 7B Yuz Tanıma

ProFaceX Yuz Tanıma

ProFaceX Yuz Tanıma

Yüz Tanıma MB460

Yüz Tanıma MB460

Yüz Tanıma VF680

Yüz Tanıma VF680

Yüz Tanıma TR100

Yüz Tanıma TR100

Yüz Tanıma uFace402

Yüz Tanıma uFace402

Yüz Tanıma 750R

Yüz Tanıma 750R

Yüz Tanıma 950R

Yüz Tanıma 950R

Yüz Tanıma TR200

Yüz Tanıma TR200

Yüz Tanıma uFace800

Yüz Tanıma uFace800

Yüz tanıma programı güvenlik için kullanılan fonksiyonel bir program olarak bilinir. Bu program sayesinde ziyaretçilerin haberi olmadan yüz tanıma yapılır ve bilgi kayıt altına alınır. İstenmeyen ziyaretçiler bu şekilde ilgili alana girmek istediğinde program tarafından uyarı verilir ve güvenlik devreye girer.

Ziyaretçi kontrol sistemi için kullanılan yüz tanıma programı güvenlik sistemi ile eş zamanlı olarak çalışır. Sisteme kayıtlı istenmeyen kişilerde güvenlik sistemleri kullanılır. Bu program sayesinde güvenlik önlemleri üst seviyelerde çıkarılmakta ve eski yöntemlerde yaşanan güvenlik eksikliği sorunu çözüme kavuşmaktadır.

Yüz Tanıma Sistemi Avantajları

Yüz tanıma sistemleri ziyaretçilerin giriş çıkışının takip edilebilmesi için en kolay ve en güvenilir yöntem olarak bilinmektedir. Kullanımının yanı sıra kurulumu da son derece basittir. Diğer ziyaretçi sistemlerinde başkasının yerine kart basma olayı yaşanabilmektedir. Ancak yüz tanıma güvenlik sistemi başkası için kart basma durumunu tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Yasaklı olan kişilerin girişine engel olduğu gibi bunun haricinde elektronik verilerin kayıt altına alınmasını ve muhafaza edilmesini sağlar. Eski güvenlik yöntemleri ile kıyaslandığında daha etkili olduğu belirtilir. Teknolojik bir program olduğundan dolayı geçmiş dönemlerde kayıt için kullanılan kağıt kirliliğini ortadan kaldırmakta ve tüm işlemler elektronik olarak halledilmektedir.

Yüz Tanıma Programı Özellikleri

Yüz tanıma programları herkes için kullanılabilir. Yani ziyaretçilerin hepsi bu program içerisinde kayıt altına alınabilir. Programa kaydedilen bilgiler eksiksizdir ve tamamen doğrudur. Yirmi dört saat boyunca kesintisiz biçimde çalışabilmesi programın en önemli özelliklerinden biridir. Pek çok teknolojik özelliğe sahip olduğundan dolayı son derece hızlıdır ve istenilen yüzü kısa süre içerisinde bularak kolaylıkla karşılaştırma yapmaya imkan verir. Bu nedenle yüz tanıma sistemleri pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilir.