Temassız Geçiş Sistemleri

 

Temassız Avuç İçi Tarama Sistemleri KVKK ( Kişisel Verileri Koruma Kanunu )’nun 01/06/2020 tarihinde yürürlüğe girecek olması ve Dünyamızın şuanda boğuştuğu illet olan Covit-19 virüsüne karşı alabileceğimiz önlemlerin başında gelen Hijyenin geçiş kontrol sistemleri ve personel takip sistemlerindeki en etkili materyalıdır.

Özgür Zaman Kontrol Sistemleri TİC.LTD.ŞTİ olarak firmada bulunan Ar-Ge departmanının tüm bu gelişmeleri göz önünde bulundurarak ortaya çıkardığı ve geliştirmeye devam ettiği Temassız Avuç İçi Tarama Sistemleri kendi içerisinde Ateş Ölçerini , Yüz Maske Kontrolünü , Avuç İçi Damar Tanıma Sistemini ve  Yüz Tanıma özelliğini yani efektif kullanılabilecek kombinasyonlar barındırmaktadır.1 Saniyenin. altında okuma hızı olması   kalabalık personeli olan firmaların Temassız Avuç İçi Tarama Sistemlerini  tercih sebebidir. Temassız Avuç İçi Tarama Sistemleri kullanım alanı olarak yeniliği , teknolojiye bağlılığı, güvenliği ve hijyeni öncelik haline getirmiş firmaları belirtebiliriz.

Temassız Avuç İçi Tarama Sistemleri çalışma prensibi olarak her insandaki ayrı olarak yaratılan avuç veya aya içerisindeki damarları tanıyarak çalışır. Bu yüzden son derece güvenlidir ve yine buna bağlı olarak her türlü sensörlü kapı , turnike veya kilitle eşzamanlı bağlantılı olarak çalışabilmektedir. Temassız Avuç İçi Tarama Sistemi avuç aya içi tarama kapasitesi olarak şuan için 5000 kişi yada 5000 personel ile sınırlandırılmış olup kullanıcı kapasitesini daha da arttırma çalışmalarımız ar-ge departmanımız tarafından titizlikle yürütülmektedir. Temassız Avuç İçi Tarama Sistemleri biraz evvel bahsettiğimiz gibi kendi içinde diğer kullanım modüllerini barındırmaktadır ki bunlardan yüz tanıma kısmına 30.000 - 50.000 ops. kişi , kart okuyucu kısmına 50.000 kişi kaydı yapılabilir ve en az 1.000.000 veriyi log. olarak içerisinde muhafaza edebilir.

 

Özgür Zaman Kontrol Sistemleri firma yazılım mühendislerimiz tarafından yazılan Webpdks software ile Geçiş kontrolü – Personel İşe Giriş Çıkış Takibi , Access , Yemekhane – Sigara – Dinlenme Odası Takibi ve Wc kontrolünü ve kullanımını  hem firma içerisinden hem firma dışından kullandığınız internet browser tarayıcınız üzerinden anlık olarak yapabilir ve kişilerin geçişlerini sınırlandırabilirsiniz.

 

Özgür Zaman Kontrol Sistemleri TİC.LTD.ŞTİ. olarak bu denli gelişmiş ve gelişmeye açık olan son teknoloji Temassız Avuç İçi Tarama Sistemleri cihazımızı kullanıcıların beğenesine sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Her Zaman Kontrol Tam Kontrol….