Detaylı Bilgi

Temassız Avuç İçi Tarama

 Temassız Avuç İçi Tarama

Temassız Avuç İçi Tarama multi biyometrik doğrulama ve personel takip sistemi terminalidir. Temassız Avuç İçi Tarama terminalini firmamız ÖZGÜR ZAMAN avuç içi veya aya takip ile personel takip ve geçiş kontrol sistemi olarak kullanıcıların beğenisine sunmuştur.

Temassız Avuç İçi Tarama ve Avuç İçi Damar İzi Tanıma Sistemleri en üst düzeyde güvenlik ile kusursuz kimlik doğrulama gerektiren yerler için ideal bir sistemdir. Temassız Avuç İçi Tarama   Avuç içini yani aya dediğimiz kısımdaki damarları tanıyarak çalışır. Her insanın Avuç içerisindeki damar yapısı kendine özel ve ayrıdır. Gelişmiş temassız Avuç içi tanımlama algoritması bütünleşik sistemin en önemli özelliklerin başında gelmektedir. Kilitlere, kapı sensörlerine, çıkış butonlarına ve turnike vb. sistemlerle bağlantıları sağlanabilir. Sistemin sağlıklı çalışmasına Avuç veya aya  içerisindeki yıpranmalar ve yaralanmalar kesinlikle mani değildir. Temassız  Avuç İçi Damar tanıma sistemleri canlı ve cansız ayırımı yapabilme yeteneğine sahiptir.

Son teknoloji Temassız Avuç İçi Tanımlama algoritması ÖZGÜR ZAMAN firması  arge departmanının çalışmaları sonucu ortaya çıkan teknolojidir. İletişim türleri arasında Wi-Fi, TCP/IP ve USB sunucu başta gelir. Sağlıklı iletişimi sağlamak adına Wi-Fi, TCP/IP ve USB ile bilgi alışveriş yöntemleri kullanılmaktadır. Dokunmatik ekran, cloud base çalışabilme, görsel ve sesli mesajlarla kullanıcıyı yönlendirebilme özellikleri, kullanımını oldukça kolaylaştırmıştır. Yüksek hızda doğrulama hızı ve sofistike işlem gücü sayesinde cihaz oldukça yaygınlaşmıştır. Küçük veya orta çaplı işletmelerin gelişmiş teknoloji ihtiyaçlarını karşılamak adına tasarlanan cihaz 1 Sn. altında okuma hızı ile Ofisinizde, oldukça uyumlu ve güçlü avuç-içi terminali olarak yerini alacaktır.

Personel Devam Kontrol Sistemleri arasında Temassız Avuç içi tanıma sistemi oldukça profesyoneldir. 01/06/2020 tarihi itibari ile yürürlüğe girecek KVKK ( Kişisel Verileri Koruma Kanunu ) ve Hijyenin çok daha önemli olduğu şu günlerde son derece revaçta olan Temassız Avuç İçi Tarama sistemini  gelişimci ve arge çalışmalarına kurulduğu ilk günden beri 30 yıllık şirket tecrübesi ile öncelik veren firmamız ÖZGÜR ZAMAN KONTROL SİSTEMLERİ TİC.LTD.ŞTİ makul bir  fiyat ile müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

 

Temassız Avuç İçi Tarama Sistemin Özellikleri

 

Ateş Ölçer  avuç içi damar tanıma 

 

 yüz maske kontrol Yüz Tanıma