• +90 212 221 94 76
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Personel Takip Sistemleri

IN01-A-ID

Image

K-40

Image

Iclock-880

Image

837EF-9000

Image

Personel Takip Sistemi Nedir?

Güvenlik alanında önemli hizmetleri alabilmek için sitemizden faydalanabilirsiniz. İş yerlerinde geçiş kontrollerinin yapılabilmesi, üyelerin takip edilmesi ve yemekhane gibi alanları kullanmaları esnasında gerekli duyulan parmak izi okuyucu makinelerden faydalanılmaktadır. Personellerin giriş çıkışını kontrollü bir şekilde gerçekleştirilecek olan Biyometrik Personel Takip Sistemi hizmetlerine göz atabilir ve ithal ürünlerimize sahip olabilirsiniz. Dünyanın en iyi markalarını taşıyan cihazları sizlerle buluşturan adresimiz sayesinde memnun kalacağınız hizmetleri bulabileceksiniz. Parmak izinin veya Yüz taraması  önceden okutulmasıyla, giriş yapılacak alanda yer alacak olan cihazların çalışması mümkün hale gelecektir. Sektör içerisinde lider konumda olan firmamız sayesinde kaliteli hizmetleri alabilirsiniz. Müşterilerini memnun eden güvenlik sistemlerine sahip olan firmamızda yoğun olarak tercih edilen geçiş teknolojileri alanında faydalanacağınız parmak izi okuyucu kurulumları için bizleri arayabilirsiniz.
 
Özgür Zaman Kontrol Sistemleri olarak şirketinize kurulmasını isteyeceğiniz personel takip ve geçiş sistemleri hakkında tüm soruların yanıtlarını alabileceksiniz. Her kişiye özel olarak depolanan bilgilere göre çalışan bu sistemlerde en hassas tarama yöntemlerine başvurulmaktadır. İleri teknolojiye sahip cihazların sahte parmak izini tespit edecek sensörleri mevcuttur.
 
Neden Personel Takip Sistemi
Müşterilerin taleplerine yanıt verecek şekilde güncellenmekte olan Biyometrik Personel Takip Sistemi, her şirkete uygun hale getirilmektedir. Günümüzde personellerin bilgilerine kolaylıkla ulaşmak isteyenler için mobil parmak izi okuyucu yöntemleri geliştirilmektedir. Böylece daha kolay ve pratik şekilde kullanılan ve taşınabilir özellikte olan yöntemler geliştirilmektedir.
 
Uygun Fiyatıyla Personel Takip Çözümleri
Şifre unutma derdini yok eden, güvenilir ve hızlı bir şekilde tarama işlemlerinin yapılmasına olanak veren, bir başkasının yerine giriş-çıkış yapılmasını engelleyen ve ekstra maliyetlere neden olmayan bu ürünler uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Giriş çıkış yapılan alanların boyutları göz önüne alındığında, en uygun ve farklı modellerde cihazlar kullanılabilmektedir. Yalnızca yetki sahibi olan kişilerin geçiş yapmasını sağlayan turnike sistemleri ve parmak izi okuyucu cihazları için en uygun fiyatlı hizmetleri alabileceksiniz. Güvenli giriş çıkış yapılmasını sağlayan ve erişim sağlanması istenen kişilere yönelik bilgilerin kaydedildiği bu sistemlerde rakiplerine göre daha ucuz fiyatlı hizmetleri sunan firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Çalışanların devam ettikleri günleri zorlanmadan tespit etmek ve puantaj hesaplamasını yapabilmek için Biyometrik Personel Takip Çözümleri ve Anahtar teslim hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

© 2021 Ozgur Zaman. All Rights Reserved. Powered by Arse
X

© 2021 Ozgur Zaman. Tüm Haklar Saklıdır

© 2021 Ozgur Zaman. Tüm Haklar Saklıdır