Personel Devam Kontrol Sistemi (pdks)

Soyal AR-837E

Soyal AR-837E

Soyal AR-725E

Soyal AR-725E

RF-600

RF-600

ZkTeco SC503

ZkTeco SC503

ZkTeco SC700

ZkTeco SC700

 

Personel Devam Kontrol Sistemi 

İşletmelerde, şantiyelerde, fabrikalarda firmaların çalışma politikalarına göre personelin normal mesai, fazla mesai, eksik çalışma gibi puantaj parametrelerini hesaplayan otomasyon sistemine kısaca pdks adını veriyoruz. Bu otomasyon sisteminin ana elemanı PDKS yazılımıdır.Yardımcı geçiş kontrol sistemi elemanları ise personel devam takip sistemi cihazları yani giriş-çıkış terminalleridir. Program sayesinde tüm veriler; giriş-çıkış saatleri, vardiya, mola gibi veriler kayıt altına alınır ve raporlanır.

Personel devam kontrol sistemi ile personellerin çalışma süreleri, işe başlama saati, mesai bitiş saati, izin, vardiya, mola, haftalık ve aylık çalışma süreleri hakkında bilgi edinebilir ve bu doğrultuda puantaj hesaplamaları ve ücretlendirme yapabilirsiniz. Ayrıca bu veriler sayesinde istatistik oluşturarak farklı verimlilik planlama alanlarına da kaynak oluşturur.

Teknolojinin gelişimi, artan rekabet şartları, üretim süreçlerinin hızlanması ile zaman yönetimi işletmeler için artık çok daha değerli bir hale gelmiştir. Çalışana dair konular işletmelerin kontrol ve takip edilmesi gereken en önemli maliyet kalemlerinden biridir. Özgür Zaman Pdks sistemi işletmelere bu maliyeti güvenli, hızlı ve esnek şekilde yönetmelerini sağlayacak şekilde tasarlanmış uygulamalar sunmaktadır. Özgür Zaman ürün portföyü her ihtiyaca göre sahadan veriyi toplayabilecek biyometrik, kartlı veya mobil entegre yeni nesil teknolojilere sahiptir.

Personel devam kontrol sisteminin bir yazılım aracılığıyla gerçekleştirilmesi bu sürece insan kaynaklı hatanın girmesine de engel olmaktadır. Sistem sayesinde daha sağlık, güvenilir ve hızlı sonuçlara ulaşmak mümkündür. Doğru personel devam kontrol sisteminin kullanılması şirketinize büyük zaman kazandırabilir ve genellikle yanlış hesaplamalar ile yapılan hataları azaltabilir. Web tabanlı güçlü bir personel devam kontrol uygulaması ile zaman, emek ve bütçeden tasarruf edin. Her zaman her yerden erişim sağlanabilen web tabanlı yazılım. Kapsamlı zaman çizelgesinin hızlı ve kolayca uygulanabilmesi. Kolay bordro hesaplamaları. Çoklu Zaman, Vardiya, Hafta ve Fazla Mesai kurallarını tanımlama. 

Personel Devam Kontrol Sistemin Avantajları

Personel sayısı azda olsa çok da olsa her işetme için önem arz eden bu sistem doğru makina ve doğru yazılım ile uzun yıllar yüksek performanslı olarak kullanılabilir.

Üst kısımda da belirtiğim gibi sistem tamamen kullanıcı dostu ve doğru hesaplamalar yapan sistemdir. Sistemi düşünmenizdeki en önemli hususlardan biriside ay sonunda personellerinizin maaşlarını (puantaj) saatlerce hatta günlerce uğraşmadan dakikalar içerisinde hesaplamanız mümkündür.

Fazla çalışması eksik çalışması normal çalışması tamamı sistem üzerinde hesaplanır ve dakikalar içerisinde size hesaplanmış halini raporlar.

Bunun dışında personel devam kontrolü işe geliş ve gidiş sürelerinide disiplinize eder. Firmanıza takacağınız bir makina ve yazılım ile piskolojik olarakda personellerin işe geliş ve gidiş saatleri düzene girer.

Bu belirtmiş olduğum konular ile ilgili firmamız uzman kadrosu, gerek kaliteli makinaları gerekse performanslı ve sorunsuz çalışan yazılımları ile 1993 yılından günümüze kadar personel devam kontrol sistemleri hizmeti sunmaktadır.

 

Özgür Zaman Personel Takip Cihazları Çeşitleri

 

Yazılımlar

 

 • Web Pdks Yazılımı
 • Startup Puantaj Yazılımı
 • Özper Puantaj Yazılımı
 • Yemekhane Takip Yazılımı
 • Öğrenci Takip Yazılımı
 • Üye Takip Yazılımı
 • Access Geçiş Yazılımı
 • Lavabo Takip Yazılımı

 

 

Biometrik PDKS Terminalleri

 

Parmak İzi Sistemi

 

 •  Yüz Tanıma Sistemi
 •  Damar Tanıma Sistemi
 •  İris Tanıma Sistemi
 • RFID Sistemler

 

Kartlı Geçiş Sistem

 

 •  Access Geçiş Sistem
 •  HGS ve Bariyer
 •  Otel Kilit Sistemleri

  

Güvenlik Sistemleri

 

Devriye Tur Kontrol Sistemleri

 Asansör Kontrol Sistemleri

 Anahtar Takip Sistemleri

 Turnike Geciş Sistemleri

 X Ray ve Metal Dedektor Sistemleri

 Evrak Takip Saati

 

 

Personel Devam Kontrol Sistemleri Fiyatları

 

PDKS Puantaj yazılımı farklı veritabanı ve erişim versiyonlarında bulunmaktadır. MS SQL veritabanında çalışan, ASP ve C# dillerinde yazılan Özgür Zaman WebPDKS’yi muadillerinden ayıran en önemli özellik %100 internet üzerinden çalışmasıdır.  Web tabanlı yazılımlar, bilgisayarınıza herhangi bir yazılım kurmanıza gerek kalmadan; internet explorer, google chrome, firefox gibi internet tarayıcıları ile güvenli giriş yapıp kullanabildiğiniz yazılımlardır.

 

Sistemin yardımcı ekipmanları olan PDKS Veri toplama terminalleri aranılan fonksiyonelliğe, personel tanımlama yöntemlerine, terminalin yazılım ile haberleşme yöntemine ve kaydetme kapasitesine göre farklılık gösterir. Güvenilir kuruluşlardan hizmet almanın da fiyat üzerinde değişiklik gösterdiği görülmektedir. Piyasa skalası çok geniş olmakla beraber fiyatlar 1000-10,000 TL arası değer alabilmektedir.

 

Biz Özgür Zaman olarak hem kalitemizden ödün vermeyerek hem de kullanıcılarımızın yatırım maliyetlerinide düşünerek 30 yıldır PDKS alanında hizmet vermekteyiz. Lütfen ürünlerimizden ve fiyatlarımızdan haberdar olmak için aşağıda yazan numaramızla iletişime geçiniz.

 

Telefon: +90 212 221 94 76