Parmak izi okuyucu fiyatları

Parmak izi okuyucu sistemi tıpkı Yüz tanıma sistemi gibi biyometrik olarak bir çok alanda kullanıldığı gibi PDKS (Personel Devam kontrol ) sistemi olarak da kullanılmaktadır. İş yeri Parmak izi okuyucu sistemi Biometric anlamda kullanılan en eski Personel Devam kontrol sistemidir. Genel olarak personel takip sisteminin yanı sıra birçok alanda sıkça tercih edilen ve kullanılan Parmak izi okuyucu sistemleri seçenekleri, üst düzey güvenlik gerektiren,kullanıcıları ve misafirleri birbirinden ayırıp, kayıt alma adına en çok kullanılan sistem türüdür.

Kullanım alanlarından ve ürünün özelliklerinden bahsedecek olursak, İş yeri Parmak izi okuyucu sistemleri kendi içerisinde kart okuyucu modülü ve kart okuyucu modülsüz olarak iki guruba ayrılmaktadır.

Başta büyük şirket ve holdinglerde kesin ve kalıcı sonuçlar sunması ile bilinen bu sistem sektör olarak baktığımızda turizm, inşaat, gıda, finans, eğitim, sağlık ve her tülü sanayi kuruluşunda rahatlıkla çalışabilmektedir.

Parmak izi okuyucu sistemi genel olarak incelediğimizde kart okuyucu modülü ve kart okuyucu modülsüz olmak üzere iki guruba ayrılmaktadır.

İş yeri parmak izi okuyucu sistemi ürün kapasitesi olarak en az 3.000  parmak izi , 10.000 kart ve 100.000 log kapasitesini barındırmaktadır. Parmak izi sistemi her türlü turnike ve kilit sistemi ile entegre çalışabilmektedir. Parmak izi sistemi yetkisiz kişiler tarafından girilmesi yasaklanmış bölgelerin takibinin de yapılabileceği teknolojik bir üründür. Bu ürün bu takiplerin rahatlıkla yapılabileceği gibi ay sonunda personelin maaş hesaplamasını da yapabilmektedir.

Parmak izi okuyucu fiyatları gelinen noktada çok makul seviyelere ulaşmakla birlikte parmak izi sistemi çok efektif kullanılan bir ürün haline gelmiştir. Parmak izi okuyucu fiyatları konusunda firmamız ÖZGÜR ZAMAN KONTROL SİSTEMLERİ TİC LTD ŞTİ 30 yıldır olduğu gibi yine aynı şekilde en iyi fiyatı ve en iyi hizmeti verme konusunda iddialıdır.Parmak izi okuyucu fiyatları ve bunun benzeri bir çok ürünü www.ozgurzaman.com adresimizden inceleyebileceğiniz gibi tüm ürünlerimiz hakkında detaylı fiyat çalışması ve gerekli tüm bilgileri 7/24 rahatlıkla  alabilirsiniz.

Parmak izi okuyucu cihazları

ZKTeco IN01-ID

ZKTeco IN01-ID

ZK Teco K40

ZK Teco K40

Soyal AR-837 EF

Soyal AR-837 EF

ZKTeco Iclock 880

ZKTeco Iclock 880

ÖZ211R

ÖZ211R

ÖZ131R

ÖZ131R

ÖZ160R

ÖZ160R

ÖZ115R

ÖZ115R

ZKTeco K50

ZKTeco K50

ZkTeco WL20

ZkTeco WL20

ZKT eco X7

ZKT eco X7