Kartlı geçiş kontrol

WM-5000P5+ Devriye Tur Kontrol Sistemi

WM-5000P5+ Devriye Tur Kontrol Sistemi

WM-5000V5 Özguard Devriye Tur Kontrol

WM-5000V5 Özguard Devriye Tur Kontrol

XGuard Parmakizli Güvenlik Saati

XGuard Parmakizli Güvenlik Saati

WM-5000V8 Guard Tur Kontrol Sistemi

WM-5000V8 Guard Tur Kontrol Sistemi

 

Kartlı geçiş kontrol, geçmişden günümüze ulaşan kartlı sistemler günümüz teknolojisi ile birleşerek biz insanlara kolaylıklar sunmaktadır.Farklı kullanım alanları olmasına rahmen başta Personel takibi ve Geçiş kontrol takibi gibi sistemlerinde tercih edilmektedir.

Kartlı sistemler biz insanların talepleri doğrultusuna ileri şekilde ivme kazanmıştır.

Bunları bazı örnekler ile sunmak gerekir ise, bir işletmede personel takibi için mekanik kart basma mankinalarından başlayarak şuan temasız hatta veri yüklenebilen kart teknolojisine ulaşılmıştır.

Bu örnekden devam etmek gerekir ise dünya üzerinde işletmelerde personellerin puantajlarını yapabilmek ve daha disiplinli şekilde iş başı paydos yapmaları sağlayabilmek için mekanik dediğimiz kartlı sistemler icat olmuştur.

Her geçen zaman ve teknoloji ile birlikde mekanik kart saatlerinin yerine zaman ve ihtiyaçlara göre teknolojininde desteği ile barkodlu kartlar, bundandadaproxymıty ve mıfare kartlar yaygınlaşmıştır.

Mifare kartlar akıllı denilen kartlardır, yani kartın içerisine istenilen veriler yüklenebilmektedir.

Personel takip sisteminin dışında kartlı geçiş sistemide yaygın bir sistemdir. Güvenlik gerektiren, yetkilendirme istenen, zaman aralığı vererek geçiş sağlattırmak için kullanılmaktadır.

Spor salonları, site girişleri, üst düzey yada normal seviyede güvenlik gerektiren alanlarda kartlı geçiş kontrol'ü yaygın olarak tercih sebebidir.

Kartlı geçiş kontrol sistemi kullanılıan kartların özelliklerine göre iyi işler sunmaktadır. Kart veri depolama özellikli ise yetkilendirme ya da kişinin özel bigilerini yükleyerek kullanım kolaylıgı sunar.

Turnike, kapı,dolap vb. alanlarda kart okuyucu kullanılarak kontrollü geçiş ya da yetkilendirmeler yapılabir.

Her geçen zaman ilerleyen teknoloji ile günümüzde akıllı binalar yaygınlaşmaktadır. Bu binalarda genellikle kartlı sistemler tercih edilmektedir. Kullanımı kolay ve başarılı olması tercih sebeplerinin başında gelmektedir.

Özgür zaman kontrol sistemleri firması olarak uzman kadromuz ile kendimizi yenileyerek müsşterilerimize daha uygun, kullanışlı ve talebe cevap veren çözmler sunmaktan memnunuz.

Firmamız yapmış olduğu bir çok projede başarılı ve kullanışlı sistemler üretmiştir. Kartllı geçiş sistemlerini kontrol altına almak yazılım ile gerçeklemektedir.

Firmamızın bünyeside bulunan Webpdks yazılımımız ile kartlı geçiş kontrol pratik, hızlı ve güvenli olarak yapılmaktadır. Personel takibi, geçiş kontrol takibi ve ziyaretci takibi Webpdks yazılımımız ile kontrol altında olmaktadır.

Özgür Zaman Hakkında Detayı Bilgi ve Tanırım