Biometrik Damar Tanıma Sistemi

Donanım ve yazılım konusunda AR-GE departmanı ile birlikte üstün performans sunmasının yanı sıra, alternatif ürünleri de kullanıcılarının beğenisine sunmayı kendisine misyon edinmiş olan ÖZGÜR ZAMAN KONTROL SİSTEMLERİ TİC LTD ŞTİ. Temassız Avuç İçi Tarama Geçiş sistemi ile alakalı alternatif ve kullanışlı ürün tiplerini tüm müşterilerimiz ve değerli kullanıcılar ile buluşturmaktan mutluluk duyuyor. Temassız Avuç İçi Tarama Geçiş günümüz teknolojileri arasında önemli bir yer edinmiştir. Geçiş kontrol sistemleri konusunda 30 yıldır hizmet veren gerek satış departmanı gerekse ar-ge ve sistem destek departmanı ile 7/24 müşterilerinin dostu olan firmamız hizmete ilk başladığı yıllardan itibaren Kartlı Personel Takip Sistemleri, Parmak izli Personel Takip Sistemler, Yüz Tanım ile Personel Takip Sistemleri, Access, Yemekhane Takip Sistemleri ve Wc Lavabo Kontrol Takip Sistemleri Konusunda yol almıştır. Gelinen noktada gelişmeyi kendine bir aylayış edinen firmamız Hijyenin son derece önemli olduğunu göz önünde bulundurarak Temassız Avuç İçi Tarama Geçiş sistemi üzerinde çalışmalarını yoğunlaştırmıştır.

 

Ar-ge departmanımızın uzun süren gayret ve çalışmaları neticesinde müşterilerimizin talepleri 30 yıldır her zaman olduğu gibi dikkate alınarak Temassız Avuç İçi Tarama Geçiş sistemi müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Temassız Avuç İçi Tarama Geçiş sistemi daha evvel software yazılım destek mühendislerimiz tarafından yazılan MS SQL veri tabanı olan WEBPDKS yazılımımız ile bir bütün çalışmaktadır.

Biometrik Damar Tanıma Sistemin Avantajları

Webpdks yazılımımız içerisinde Personel Takip Modülü, Yemekhane Modülü, Access modülü ve Ziyaretçi Takip Modülünü barındırmaktadır. Temassız Avuç İçi Tarama Geçiş sisteminde bu modülleri ile birlikte takip mekanizması içerisinde yerini alarak yazılım sonrasındaki en önemli materyaldir. Temassız Avuç İçi Tarama Geçiş sistemi turnike ile, kapı kilit sistemleri ile veya kilitlerden bağımsız olarak çalışabilmektedir. Temel mantık olarak avuç içindeki damar yapısını dikkate alarak çalışma yapan Temassız Avuç İçi Tarama Geçiş sistemi Damarın canlı ve cansız olduğunun ayırımı yapabilme yeteneğine sahiptir. Daha evvel hizmete sunulmuş olan tüm parmak izi ve damar tanıma sistemlerinde temel mantık hep temas üzerine kurulmuş olup parmaktaki veya damardaki yıpranmalar, yaralanmalar bütünlüğü bozduğundan okuma esnasında büyük sorun oluşturmuştur. Kalabalık personeli olan veya hızlı geçiş çok önemli olduğu bölgelerde bu yüzden sıkıntılar müşterileri ve kullanıcılar zor durumda bırakmıştır. Temassız Avuç İçi Tarama Geçiş sistemi çalışmasına esnasında avuçtaki yıpranmalar ve yaralanmalar kesinlikle mani değildir. Bu konuda tam garanti veren firmamız gerek Ms SQL veri tabanlı WEBPDKS konusunda gerekse Temassız Avuç İçi Tarama Geçiş sistemi konusunda sizler ile görüşmeler yapmaya gerekli görmeniz halinde demo sunumlar yapmaya hazırdır.

 Her Zaman Kontrol Tam Kontrol…