Bekçi Tur Kontrol kalemi

Bekçi Tur Kontrol kalemi

WM-5000P5+ Devriye Tur Kontrol Sistemi

WM-5000P5+ Devriye Tur Kontrol Sistemi

WM-5000V5 Özguard Devriye Tur Kontrol

WM-5000V5 Özguard Devriye Tur Kontrol

XGuard Parmakizli Güvenlik Saati

XGuard Parmakizli Güvenlik Saati

WM-5000V8 Guard Tur Kontrol Sistemi

WM-5000V8 Guard Tur Kontrol Sistemi

Bekçi Tur Kontrol akıllı kalemlerinin gerek kullanıldığı yerin gerekse kullanan güvenlikçinin güvenliği açısında son derece önemli olup bu ürünlerin kalite anlamında uluslar arası standartlara uygunluğu çok önemli olmakla birlikte ürünlerin CE, ISO9001 gibi yüksek kalite standart belgeleirinin olması şarttır.Öncelikle ürün dış ortamda kullanılacağı ve darbeye maaruz kalması muhtemel düşünüldügünde bu ürünün paslanmaz,su geçirmez kötü hava koşullarına karşı dayanıklı, IP67 gibi koruma sınıfının olması gerklidir ki tüm bu üstün özellikler üründe mevcuttur.

Dönemsel olarak yaz kış saatlerine uyumluluk konusunda kendine kullanıldığı bilgisayarın saatini referans alır. Kullanılan bu teknolojik kalemin şarjı yaklaşık olarak 3 saat gibi sürede %100 seviyeye gelmekte olup kullanım süresi nokta adeti ile bağlantılı olmakla birlite ortalama 3 ay gibi uzun bir süredir..Güvenlik Görevlisi kendisine verilen talimat çerçevesinde belirli zamanlarda, belirli saatlerde turuna aynı şekilde devam edip çalışma süresini tamamlar.Bekçi Tur Kontrol akıllı kalemi kendi içerisinde son derece geniş hafızaya sahip olup hiç aktarım yapılmadan 60.000 kayıt yapabilmektedir.

Bekçi Tur Kontrol Kalemin Avantajları

Kullanım şekli olarak güvenliğin önemli olduğu notalara son derece kolay bir şekilde montajı yapılan kontrol noktalarını belirli zamanlarda, belirli saatlerde belirlenmiş olan bir güvenlik görevlisi Bekçi Tur Kontrol akıllı kalemi ile dolaşır.Bu dolaştığı noktaları dolaştığını belirtebilmesi için noktaya 1-2 cm yaklaştırması yeterlidir.Bekçi Tur Kontrol akıllı kalemi Kontrol noktasına yaklaştırıldığında akıllı kelem üzerindeki ışık yakma ve titreşim ile güvenlik görevlisine noktayı okuduğunu ve hafızasına kaydettiğini belirtir.Bekçi Tur Kontrol akıllı kalemi içerisinde biriken nokta,devriye ve zaman bilgileri kullanıcının insiyatifinde veya amirinin verdiği komut doğruldusunda günlük,haftalık yada aylık olarak kalemin güvenlik görevlisinden alınması ve bilgisayarın USB girişine bağlı olan aktarım kablosu yardımı ile kurulu olan yazılıma atarılır. Bu atarım işlemi pogo pin bağlantı noktası sayesinde çok kısa bir zamanda saniyeler ile sınırlı bir sürede gerçekleşmektedir.Yapılan bu aktarım işlemi yetkiliye hangi güvenlik görevlisi nereleri ne zaman dolaşmış atladığı noktalar nereler gibi önemli ve detaylı bir sunum gerçekleştirir.Bekçi Tur Kontrol akıllı kalemi olmamasını çok istediğimiz problemli durumun olması halinde,hangi güvenlik görevlisinin bu olay anında nerede olduğunun takibinin daha sağlıklı ve daha düzenli yapılmasını sağlar.Vukuat raporu özelliği vardır.

Bekçi Tur Kontrol akıllı kalemi bu özelliği sayesinde tur zamanında oluşan değişik vukuatları raporlayabilir. Yazılım son derece esnek olup değişik rapor dizaynı yapılabilmektedir.Bekçi Tur Kontrol akıllı kalemi ve yazılımın raporlaması direk yazılım içerisinden yapılabildiği gibi excel üzerinden de yapılabilmektedir. Alınan bu önlem bir sonrasında olası bir olayında kısmen önüne geçilmiş olunur. Son derece önemli,sade ve açıklayıcı olan bu raporlar bilgisayarda yedeklendiği gibi aynı zamanda istenilmesi hanlinde yazıcıdan çıkarılıp tutanak maiyetinde arşivlenir.Kullanım alanı olarak Fabrikalar, İş yerleri, kapalı ve açık alanlı depo-antrepolar, alış veriş merkezleri, askeri tesisler ve üsler, iş merkezleri, otoparklar kısacası güvenliğin gerekli görüldüğü ve önem arz ettiği her alanı Bekçi Tur Kontrol akıllı kalemi için değerlendirebiliriz.

Son olarak Bekçi Tur Kontrol akıllı kaleminin kullanıldığı yerler için '' HER ZAMAN TAM KONTROL '' içerinde diyebiliriz.